رادیو پُشتِ کار چیست؟ - 99/01/19

 با توجه نام‌گذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری(حفظه الله) به‌نام «جهش تولید» یکی از تولیدات اندیشگاه سنا در بنیاد توسعه فردا به‌نام «رادیو پُشت‌ِکار» که در رابطه با موانع پیش‌ روی کسب‌وکارها تهیه گردیده باز نشر می‌گردد. با ارائه پیشنهادات ارزشمند خود به این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ما را از نظرات خود بهره‌مند سازید.


📻 رادیو پُشتِ کار چیست؟

 

⚙️ معمولاً رسم دنیا بر این بوده که همیشه قصه‌های موفقیت تعریف شوند. یعنی همه درباره فاتحان صحبت و قصه موفقیتشان را روایت می‌کنند. قصه‌های شکست هم باید خیلی بزرگ یا برای آدم‌های خیلی بزرگ بوده باشد تا نقل شوند؛ اما ما راه دیگری را پیش گرفتیم...

 

🔘 ما تصمیم گرفتیم قصه انسان‌هایی را نقل کنیم که راه سخت راه‌اندازی کسب و کار را پیش گرفتند اما در این جاده ناهموار شکست خوردند.

 

🔘 این روایت‌ها را برای آشنایی مردم با پیچ و خم‌های احتمالی کسب و کار و معضلات زیادی که در این مسیر وجود دارد، ساختیم که با چشم باز در این راه گام بردارند و از تجربه پیشینیان پند بگیرند!

 

🔴 مخاطب خاص این پادکست مسئولین دولتی هستند. عوامل عدم موفقیت کسب و کارهایی که در پادکست می‌شنوید معمولاً دو دسته‌اند: ایرادات درونی سازمان و مشکلاتی که از محیط به کسب و کار تحمیل شده است. #دولت عامل اصلی مشکلات محیطی تحمیلی بوده است. از این رو شنیدن این پادکست به مسئولین دولتی و نمایندگان #مجلس بسیار توصیه می‌شود.

 

🔘 منبع اصلی فصل اول این پادکست کتاب «درد دل کسب و کارهای مردم با دولت» است که توسط بنیاد توسعه فردا گردآوری شده است. قصه‌ها واقعی هستند با اسامی مستعار و گاه بی‌نام.

 

📻 رادیو پشت کار را می‌توانید از پادگیرهای زیر بشنوید:

 

 

🔸 b2n.ir/radioposhtkar : shenoto 

  

b2n.ir/radioposhtekar  : anchor 🔹

  

b2n.ir/poshtkar  : spotify 🔸

 

b2n.ir/poshtekar CastBox 🔹