خوزستان در افق نزدیک ...

 

 

«خوزستان در افق نزدیک...» برنامه‌ای برای آینده خوزستان است. نگاه غالب آن است که دولت سلسله‌جنبان توسعه در ایران بوده و هست و اگر دولت اقدامات خود را متوقف کند، موتور توسعه خاموش می‌شود. ما طبق شواهد تاریخی و اجتماعی، معتقد به جامعه قوی ایرانی و به‌تبع آن جامعه قوی خوزستانی هستیم که خود موتور توسعه است و می‌خواهد پیشرفت کند و اراده آن را دارد؛ اما موانع ساختاری حرکت او را کند می‌کنند. گفتمان اصلی این برنامه «رفع موانع پیشرفت» است؛ که با تحقق آن، خواهیم دید مردم چگونه استان خوزستان را به‌دست خویش آباد خواهند کرد. افق مطلوب استان خوزستان «تجارت مبتنی بر کشاورزی» است. در برنامه «خوزستان در افق نزدیک...» موانع ساختاری رسیدن به این افق شناسایی شده و راه‌های برداشتن آن‌ها در هفت محور راهبردی ترسیم شده است. این برنامه به زبان ساده و عامه‌فهم نوشته شده و البته کاملاً عملیاتی و به‌دوراز شعار و کلی‌گویی است.

مخاطب این برنامه(مندرج در کتاب) مسئولین و به‌ویژه نمایندگان مجلس ازیک‌طرف و عموم مردم از طرف دیگر است. هدف افزایش آگاهی مردم نسبت به ریشه‌های مسائل خوزستان و راه‌حل‌های آن است تا مطالبات خود را در این مسیر هدایت کنند.

 

 

 

   فهرست کتاب به شرح ذیل می‌باشد:

 

- مقدمه

 

- فصل اول:  اﻓﻖ آﯾﻨﺪه ﺧﻮزﺳﺘﺎن

 

- فصل دوم: :  روﯾﮑﺮد ﻣﻄﻠﻮب ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ

 

- فصل سوم:  ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ ﺧﻮزﺳﺘﺎن؛ ﻣﻨﻈﻮﻣﻪ راﻫﺒﺮدﻫﺎ

 

 - منابع

 

 

 

 

این کتاب که در قطع رقعی و 105 صفحه در مرحله پیش انتشار می‌باشد را می‌توانید به قیمت  30.000 تومان تهیه نمایید.

جهت خرید کتاب با شماره تماس 02144030718 تماس حاصل فرمایید.

 

?  قیمت(تک نسخه): 30.000 تومان
? 50نسخه تا 100نسخه: با 20درصد تخفیف، 24.000 تومان

? 100نسخه و بالاتر: با 30درصد تخفیف، 21.000 تومان

 

دفتر بنیاد توسعه فردا:

 تهران - فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت اله کاشانی ، نرسیده به اتوبان ستاری ، بین خیابان حسن آباد و ابراهیم شمالی _ پلاک 432 _ ساختمان افرا _ طبقه سوم واحد 301

شماره تماس: 44030718